U ponedeljak 15. februara u 20h na Prvom programu RTS-a biće emitovana 21. epizoda serije “Tajne vinove loze”, dok je na Superstar TV-u možete gledati u 21h.
U SLEDEĆOJ EPIZODI: Tajne vinove loze 22. epizoda – Vuk priznaje sve Veri!
Vuk Tomović se raspituje koji je najveći iznos koji može da podigne iz banke s računa firme koju vodi.
Jelena, Vukova supruga, ljuta je na njega, jer smatra da nije zaslužila da se on nekorektno ponaša prema njoj. On pokušava da sazna šta nije u redu, ali ga ona prekida rečima “nemoj da se praviš lud”.
Ruža, posle dugog protivljenja, pristaje da pomogne svom bratancu, Ivanu, da prebaci Kristinu, devojku u koju je zaljubljen, preko granice. Nudi joj mesto da prespava do jutra kada će moći da porazgovara sa advokatom i nakon toga da donese odluku.
Kristina je u bekstvu jer je pucala na Radula. Marko, zabrinut za Veru, zove Vuka Tomovića da dođe u Negotinsku krajinu, jer je Vera, Markova majka, u lošem zdravstvenom stanju.

Inspektor Omar pokušava da sazna od Ristića gde je bio prethodne noći i kako je moguće da nije video Ivana Tomovića.
Kristina se smešta u vinskom podrumu koji joj je Ruža obezbedila, ali neko nailazi.
Tajne vinove loze 21. epizoda – Ponedeljak 15. februar 20h RTS 1 / 21h Superstar TV
Kroz 36 epizoda serija prati sudbine, drame i borbe dve vinogradarske porodice iz različitih kulturnih miljea, čije su intimne sage obavijene lažima i prećutkivanjem. U ovoj dramatičnoj priči na misteriozan način prepliću se naizgled nepovezane sudbine. Zajedničko obema porodicama su suze, poljupci i udarci. Melodramska nota koja je sve vreme prisutna u ovoj seriji ukazuje da nema porodice bez tajne.
Režiju potpisuju Marko Manojlović, Ana Marija Rosi, Kosta Đorđević i Dejan Karaklajić koji je ujedno i izvršni producent serije. Scenaristi su Mirjana Bobić Mojsilović, Ivan Mitrović i Marko Popović. Autor muzike je Zoran Simjanović, a scenograf Nikola Berček.
Glavne uloge igraju Sloboda Mićalović, Vojin Ćetković, Milica Zarić, Nebojša Milovanović, Vanja Nenadić, Dragan Petrović, Anita Mančić, Miodrag Krivokapić, Dara Džokić, Marko Vasiljević, Milutin Milošević, Jovo Maksić, Aleksandar Đurica.
Serija “Tajne vinove loze” nastala je u proizvodnji Telekoma Srbija i Metro produkcije.
Pratite nas i na društvenim mrežama – Facebook, Twitter, Instagram, Youtube.