Drugi deo epizode Survivor-a se nastavlja borbom između Marije i Anđele gde pobeđuje Marija i rezultat je 5:3.
Sledeći takmičari su Lazar i Enea, gde pobeđuje Lazar iako je i on zadobio povredu glave tokom ovog prelaska poligona i odlazi sa ostrva u kliniku. Konačni rezultat nakon borbe je 8:3 čime Crveno pleme odnosi pobedu i biće bezbedno na sledećem plemenskom savetu.
Nakon borbe, Plavi su komentarisali da su svesni da nisu u formi jer nedelju dana nisu imali obrok sa mesom, dok Plavi jesu u više navrata.
Crveni misle da su Enea, Filip i David najugroženiji.Igra za lični imunitet je ista kao za Crvene. Prvi takmičar koji je ispao je David pa zatim Anđela, Nora, Marina, Enea, Antonia, Amer, Filip i pobedu odnosi Denis.
Plavi takmičari među sobom nisu sigurni ko je najugroženiji, ali najmanje je očekivano da će Marina i Amer biti izglasani.
PROČITAJTE: Nova emisija “Survivor Plus” petkom odmah nakon epizode
Na samom plemenskom smo videli da su se Lazar i Bojan vratili sa šavovima od posekotina. Lazar je direkno izneo svoje mišljenje zbog čega je Enea ugrožen i da bi on glasao za njega.
Nataša je prokomentarisala da Marinu i Amera Plavi tim najviše vole, dok su Filip, Enea i Anđela ugroženi. Filip, Anđela, Nora i Enea nisu prikazani za koga su glasali. Mihaela ne može da učestvuje u glasanju.Antonia – Enea ;
Amer – Nora ; David – Nora ; Marina – Enea ; Denis – Filip ; Nakon prebrojavanja glasova, Enea je nominovan od strane Plavih, a bilo je jako napetu između Nore i njega.
Duelisti su Aleksa i Enea, a igra je ista kao prošle godine kada su u duelu bili Mina i Roko, a prvi takmičar koji napušta drugu sezonu Survivor-a je Aleksa.
Žao mu je što nije uspe da se pokaže u boljem svetlu i što je show tako kratko trajao za njega.
Ostaje nerešeno pitanje da li produkcija planira od sledeće nedelje da ubaci nove takmičare, kao u prethodnoj sezoni.
Survivor – Promo za 6. epizodu: USKORO!
Foto: Nova / Promo
Pratite nas i na društvenim mrežama – Facebook, Twitter, Instagram, Youtube.