• Home
  • RTS
    • Tajne vinove loze 2
    • Vreme zla
    • Klan 2 (uskoro)
  • PRVA
    • Igra sudbine 3
    • Kolo sreće
    • Urgentni centar 4 (uskoro)
    • Od jutra do sutra (jesen)
  • PINK
    • Državni službenik 3
  • NOVA S
    • U zagrljaju crne ruke (uskoro)
    • Vreme smrti
  • Superstar
    • Tajne vinove loze 2
    • Državni službenik 3
  • Kontakt
28. 09. 2023. | 08:06
No Result
View All Result
TVINEMANIA.RS
POŠALJI VEST
  • Home
  • TV
  • Domaće serije
    • RTS
      • Drug Marko
      • Kalkanski krugovi
    • PRVA
      • Igra sudbine
      • Od jutra do sutra
      • Popadija
      • Urgentni centar 4 (uskoro)
    • PINK
      • Zakopane tajne
    • NOVA S
      • Vreme smrti (u pripremi)
    • Superstar
      • Frust
      • Azbuka našeg života
      • Pevačica 2 (u pripremi)
      • Dug moru 4 (snima se)
      • Besa 3 (u pripremi)
  • Strane serije
  • Region
  • Filmovi
    • Domaći filmovi
    • Strani filmovi
  • TV+
  • Recenzije
    • Recenzije filmova
    • Recenzije serija
  • Intervju
  • TV raspored emitovanja
  • Home
  • TV
  • Domaće serije
    • RTS
      • Drug Marko
      • Kalkanski krugovi
    • PRVA
      • Igra sudbine
      • Od jutra do sutra
      • Popadija
      • Urgentni centar 4 (uskoro)
    • PINK
      • Zakopane tajne
    • NOVA S
      • Vreme smrti (u pripremi)
    • Superstar
      • Frust
      • Azbuka našeg života
      • Pevačica 2 (u pripremi)
      • Dug moru 4 (snima se)
      • Besa 3 (u pripremi)
  • Strane serije
  • Region
  • Filmovi
    • Domaći filmovi
    • Strani filmovi
  • TV+
  • Recenzije
    • Recenzije filmova
    • Recenzije serija
  • Intervju
  • TV raspored emitovanja
No Result
View All Result
TVINEMANIA.RS
No Result
View All Result
FILM KOMEDIJA NA TRI SPRATA

Svetska premijera debitantskog filma “Komedija na tri sprata” Sandre Mitrović na Filmskim susretima u Nišu!

by TVINEMANIA
in Domaći filmovi, Featured
16
A A
0
Podeli na FacebookPodeli na TwitterPošalji e-mail

Svetske premijere ostvarenja “Komedija na tri sprata” i “Vučje bobice” publika će imati priliku da pogleda na 57. Festivalu glumačkih ostvarenja igranog filma Filmski susreti koji će se održati na Letnjoj pozornici u Nišu od 20. do 26. avgusta.

Film “Komedija na tri sprata” prati komične i često sulude avanture stanara jedne naizgled sasvim obične stambene zgrade u Beogradu. 

PROČITAJTE

FILM MRAZ FOTO

POETSKA TRILER PRIČA: Počelo snimanje filma “MRAZ”

September 20, 2023
MRAZ film Plan9

Pavle Vučković snima misteriozni triler “Mraz” koji otkriva tajne istočne Srbije

September 17, 2023
MUNJE OPET RECENZIJA FILMA

Odbrana i poslednji projekcioni dani filma “Munje: Opet” (recenzija filma)

September 16, 2023
Serija TOMA foto Aleksandar Kujučev

Najavljeno emitovanje serije “Toma”!

September 11, 2023

Ta galerija likova – otuđenih, samoživih i luckastih, ali dobroćudnih duša, suprotstavljena je usamljenoj zgradi u kojoj žive, koja, kao i zajednica koju su zapustili, počinje ubrzano da propada. Svako od njih pokušava da se “održi na nogama” u situacijama koje im izmiču kontroli. 

PROČITAJTE: USEKOVANJE: Portret jedne porodice i njene “crne ovce” – Pavle Mensur u GLAVNOJ ULOZI!

Pokušavaju da ostvare svoje želje i da nađu smisao u komplikovanim okolnostima i odnosima, na često vrlo komičan način. Zbog loših cevi i misterioznih podzemnih voda Beograda, situacija kulminira u poplavi, koja ih sve zatekne nespremne.

Rediteljka filma je Sandra Mitrović, koja je diplomirala filmsku režiju na Univerzitetu Kolumbija u Njujork i vratila se u Srbiju kako bi snimila svoj prvi film.

U filmu “Komedija na tri sprata” igraju Pavle Mensur, Vanja Nenadić, Vesna Trivalić, Dragan Jovanović, Jelisaveta Seka Sablić, Slobodan Boda Ninković, Nataša Tapušković, Miodrag Radonjić i mnogi drugi.

Svečano otvaranje Filmskih susreta, jedinog festivala posvećenog glumačkoj profesiji, biće u subotu, 20. avgusta u 20:30 kada će Slavku Štimcu biti dodeljena nagrada za životno delo “Pavle Vuisić”.

Nakon ceremonije, publika na Letnjoj pozornici će moći da pogleda film Radivoja Andrića “Leto kada sam naučila da letim” i nišku premijeru ostvarenja “Heroji radničke klase” reditelja Miloša Pušića.

U nedelju, 21. avgusta na programu su filmovi “Vučije bobice” Sretena Jovanovića, koji će imati svetsku premijeru i “Nije loše biti čovek” Dušana Kovačevića. Između ova dva filma publika će se prisetiti umetnika koji su nas napustili u prethodnih godinu dana.

Trećeg festivalskog dana prvi film je “Bilo jednom u Srbiji” Petra Ristovskog, a onda sledi ostvarenje Srđana Dragojevića “Nebesa”.

U utorak, 23. avgusta biće prikazani film Dušana Milića “Mrak” i “Zlatni dečko” Ognjena Jankovića. U sredu su na programu filmovi sa tematikom iz života migranata “Strahinja Banović” Stefana Arsenijevića i “Gejm” Ane Lazarević.

U četvrtak, 25. avgusta biće prikazan film Sandre Mitrović “Komedija na tri sprata”, a potom i niška premijera “Usekovanja” Siniše Cvetića.

FILM KOMEDIJA NA TRI SPRATA Pavle Mensur i Vanja Nenadic
FILM KOMEDIJA NA TRI SPRATA – Pavle Mensur i Vanja Nenadic

U petak, 26. avgusta je proglašenje dobitnika nagrada i svečano zatvaranje festivala, a biće prikazani i gostujući filmovi “Olga” Vladimira Đorđevića, “Minitsra, Ban, Perikle – Tisa Milosavljević” Gorana Stankovića, kao i dugometražni dokumentarni film Vladimira Ristića “To je Toma”.

Pored programa na Letnjoj pozornici, u bioskopu Cineplexx u utorak, 23. avgusta od 18 sati biće prikazan film “Heroji”, a dan kasnije ostvarenje “Kelti” Milice Tomović.

Žiri, koji će odlučiti o nagradama među kojima su najvažnije Gran-pri Naisa, “Car Konstantin” i “Carica Tedora”, čine predsednica Brankica Zorić-Vasović, kao i članovi Petar Božović i Dušan Premović.

Kompleti ulaznica, po ceni od 2.500 dinara, u prodaji su od petka, 12. avgusta, u Knjižari NKC-a i Knjižari “Indigo”. Na dan projekcija, kažu organizatori, prodavaće se pojedinačne ulaznice, po ceni od 500 dinara.

Umetnička direktorka festivala je Ljiljana Blagojević, a novi predsednik Udruženja filmskih glumaca Srbije Rastko Janković je novi član Saveta festivala. Direktor festivala je Srđan Savić, direktor Niškog kulturnog centra, a selekcionu komisiju čine umetnička direktorka Ljiljana Blagojević, Dejan Dabić i Ognjen Rakčević.

Izvor: TVINEMANIA / Južne vesti

Foto: Instagram / Sandra Mitrovic

BONUS VIDEO:

Pratite nas i na društvenim mrežama – Facebook, Twitter, Instagram, Youtube.

Tags: Dragan JovanovićHerojiHeroji radničke klaseJelisaveta Seka SablićKomedija na tri sprataMiodrag RadonjićNataša TapuškovićPavle MensurSlobodan Boda NinkovićStrahinja BanovićUsekovanjeVanja NenadićVesna Trivalić
Share5Tweet3Send

TVINEMANIA

Najnovije vesti, najave, sinopsisi i ostale informacije iz sveta domaćih i stranih serija i filmova. Pratite nas i na društvenim mrežama. Dobrodošli! #tvinemania

Povezane vesti

FILM MRAZ FOTO
Domaći filmovi

POETSKA TRILER PRIČA: Počelo snimanje filma “MRAZ”

September 20, 2023
MRAZ film Plan9
Domaći filmovi

Pavle Vučković snima misteriozni triler “Mraz” koji otkriva tajne istočne Srbije

September 17, 2023
MUNJE OPET RECENZIJA FILMA
Recenzije filmova

Odbrana i poslednji projekcioni dani filma “Munje: Opet” (recenzija filma)

September 16, 2023
Serija TOMA foto Aleksandar Kujučev
Domaće serije

Najavljeno emitovanje serije “Toma”!

September 11, 2023
UBICE MOG OCA 6. SEZONA IZA KULISA
Domaće serije

Uzbudljivo putovanje iza kulisa šeste sezone “Ubice mog oca” otkriva dublje slojeve intrige i zavisnosti

August 31, 2023
Vreme smrti United media
Domaće serije

Serija “Vreme smrti” ulazi u postprodukciju: Kada očekujemo premijeru?

August 23, 2023
VREME SMRTI Foto Dragan Mujan
Domaće serije

Završeno snimanje serije “Vreme smrti” u produkciji United Media: 188 snimajućih dana, 400 glumaca, stotine lokacija

July 1, 2023
Kamiondžije d.o.o. 3. sezona 12. epizoda
Domaće serije

Kamiondzije d.o.o. 3. sezona 12. epizoda – Nezgoda na putu!

May 16, 2023 - Updated on May 21, 2023
Kamiondzije d.o.o. 3. sezona 11. epizoda
Domaće serije

Kamiondzije d.o.o. 3. sezona 11. epizoda – Baja i Žića su oteti?

May 16, 2023

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

POPULARNO

  • Igra sudbine 824. epizoda

    Igra sudbine 824. epizoda – Andrija se raspituje za Sofiju, a Luka za Zvrk! Strahinja je u bolnici?!

    431 shares
    Share 172 Tweet 108
  • Igra sudbine 825. epizoda – Susret Alekse i Milene će biti poseban!

    394 shares
    Share 158 Tweet 99
  • Igra sudbine 823. epizoda – Andrija primećuje Unu i šalje joj piće!

    239 shares
    Share 96 Tweet 60
  • Igra sudbine 822. epizoda – Mila u snu izgovara Lukino ime pred Aleksom!

    234 shares
    Share 94 Tweet 59
  • IGRA SUDBINE: Šta očekuje Strahinju i Nadu u seriji nakon Ammarovog odlaska?

    230 shares
    Share 92 Tweet 58

NAJNOVIJE

Igra sudbine 826. epizoda prva
Domaće serije

Igra sudbine 826. epizoda – Nada saznaje u kojoj bolnici je Strahinja! Vukašin misli da ga je stigla burna prošlost!

September 28, 2023
0

U četvrtak 28. septembra u 20h na televiziji Prva pogledajte premijernu 31. epizodu 6. sezone, odnosno 826. epizodu serije Igra sudbine. Tića i Mile...

Igra sudbine 826. epizoda

Igra sudbine 826. epizoda – Mileni Aleksa liči na Ristu iz serije “Sinđelići”

September 27, 2023
Urgentni centar 4. sezona 5. epizoda

Urgentni centar 4. sezona 5. epizoda – Masovna saobraćajna nesreća remeti sve!

September 27, 2023
Igra sudbine 825. epizoda prva

Igra sudbine 825. epizoda – Luka besni na Andriju zbog pića za Unu! Šta je u koverti za Strahinju?

September 27, 2023
Igra sudbine 825. epizoda

Igra sudbine 825. epizoda – Susret Alekse i Milene će biti poseban!

September 26, 2023 - Updated on September 27, 2023
Igra sudbine 824. epizoda prva

Igra sudbine 824. epizoda – Strahinje i dalje nema, Nada pomišlja na najgore!

September 26, 2023

Recent Comments

  • Branimir Kopanja on Neprestane promene u seriji “Igra sudbine”: Još jedan glumac napustio seriju!
  • Milovan on Prijave za kviz “Najslabija karika” – 5.000.000 pobedniku
  • TVINEMANIA on Zakopane tajne 22. epizoda – Policija dolazi u vilu Doder sa nalogom za hapšenje!
  • Maja on Zakopane tajne 22. epizoda – Policija dolazi u vilu Doder sa nalogom za hapšenje!
  • Marina on Igra sudbine 638. epizoda – Dolazi Senka koju poznaje Sofija! Lenka i Strahinja izlaze!
Instagram Facebook Twitter Youtube Pinterest

TVINEMANIA

Dobro došli u svet serija i filma. Sve informacije vas očekuju na jednom mestu. Ne morate više da tragate!

Kontakt: info@tvinemania.rs

BITNI LINKOVI

  • O Nama
  • Kontakt
  • Socijalne Mreže

Komentari

  • Branimir Kopanja on Neprestane promene u seriji “Igra sudbine”: Još jedan glumac napustio seriju!
  • Milovan on Prijave za kviz “Najslabija karika” – 5.000.000 pobedniku
  • TVINEMANIA on Zakopane tajne 22. epizoda – Policija dolazi u vilu Doder sa nalogom za hapšenje!
  • Maja on Zakopane tajne 22. epizoda – Policija dolazi u vilu Doder sa nalogom za hapšenje!
  • Marina on Igra sudbine 638. epizoda – Dolazi Senka koju poznaje Sofija! Lenka i Strahinja izlaze!

TVINEMANIA.RS

No Result
View All Result
  • Home
  • TV
  • Domaće serije
    • RTS
      • Drug Marko
      • Kalkanski krugovi
    • PRVA
      • Igra sudbine
      • Od jutra do sutra
      • Popadija
      • Urgentni centar 4 (uskoro)
    • PINK
      • Zakopane tajne
    • NOVA S
      • Vreme smrti (u pripremi)
    • Superstar
      • Frust
      • Azbuka našeg života
      • Pevačica 2 (u pripremi)
      • Dug moru 4 (snima se)
      • Besa 3 (u pripremi)
  • Strane serije
  • Region
  • Filmovi
    • Domaći filmovi
    • Strani filmovi
  • TV+
  • Recenzije
    • Recenzije filmova
    • Recenzije serija
  • Intervju
  • TV raspored emitovanja

TVINEMANIA.RS

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Ovaj sajt koristi kolačiće. Koristeći ovaj sajt prihvatate naše uslove. Privacy and Cookie Policy.