Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
img

Top 10 piratizovanih serija u 2015. godini

/
/
/

[divider]

Već četvrtu godinu zaredom serija Game of Thrones dobija titulu serije koja je najviše puta preuzimana sa torent sajtova. The Walking Dead je na drugom, dok je The Big Bang Theory na trećem mestu.

Sa oko 14.4 miliona preuzimanja sa BitTorrent-a, serija Game of Thrones je pobedila sve ostale serije ove godine i našla se 4. put zaredom na prvom mestu.

Više od polovinu preuzimanja se dogodilo tokom prve nedelje prikazivanja novih epizoda serije Game of Thrones, a ukupan broj prevazilazi broj tradicionalnih gledalaca u SAD-u. Serije The Walking Dead i The Big Bang Theory su na drugom i trećem mestu sa oko 6.9 i 4.4 miliona preuzimanja redom.

Piraterija je pokazala ove godine da su gledaoci zainteresovani više za snimke boljeg kvaliteta nego prethodnih godina. Medjutim, kopije serija lošijeg kvaliteta 480p i dalje ostaju najpopularnije, dok su na drugom i trećem mestu 720p i 1080p.

Sve u svemu, nema naznaka za padom piraterije TV serija, naprotiv, broj preuzimanja najpopularnijih serija sve više raste, nekada prelazi i broj tradicionalnih gledalaca u SAD-u.

U tabeli ispod možete da pogledate TOP 10 serija koje su najviše preuzimane sa interneta. Navedene brojke se odnose na jednu epizodu.

Top 10 piratizovanih serija u 2015. godini
rangserijabroj preuzimanjabroj gledalaca u SAD-u
torrentfreak.com
1Game of Thrones14,400,0008,110,000
2The Walking Dead6,900,00015,780,000
3The Big Bang Theory4,400,00018,300,000
4Arrow3,900,0003,920,000
5The Flash3,600,0004,010,000
6Mr. Robot3,500,0001,750,000
7Vikings3,300,0005,010,000
8Supergirl3,000,00012,960,000
9The Blacklist2,900,00010,110,000
10Suits2,600,0002,380,000

Izvor: torrentfreak

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Reddit

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

It is main inner container footer text